• معرفی شرکت
  • استراتژی و اهداف آینده
  • بازارهای اصلی
  • تصاویر
  • محصولات
  • مقالات

معرفی شرکت


شرکت VEMO99- سهامی خاص، با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال 1999 در شهر صوفیه بلغارستان تاسیس گردید. این شرکت در دوران پرتلاطم اقتصادی بلغارستان (عبور از اقتصاد کمونیستی به اقتصاد مبتنی بر بازار آزاد) پدید آمد.

ایده اولیه شرکت، برپایه تحقیق و توسعه و تولید عصاره های طبیعی استخراج شده از گیاهان دارویی کمیاب بلغارستان تشکیل گردید. از آنجا که بلغارستان از نظر منابع گیاهی بسیار غنی بوده و از تنوع خوبی بهره مند می باشد، این ایده در آن زمان از چشم انداز خوبی برخوردار بود. در ادامه، با توجه به تولید موفقیت آمیز انواع مواد اولیه گیاهی، سرمایه گذاران اقدام به ایجاد شرکتی جدید به منظور تولید آنزیم های خوراکی و انواع افزودنی های مربوط به خوراک دام و طیور نمودند. سیکل بسته و تماماً خودکار خطوط تولید این شرکت، تضمین کننده کیفیت محصول نهایی می باشد.

متعاقباً شرکت VEMO99 موفق گردید تا در سال 2002، مجموعه تولیدات گیاهی خود با نام ®VemoHerb و نیز مجموعه تولیدات آنزیمی خود را با نام ®VemoZyme در بلغارستان به ثبت برساند. از آن تاریخ تا کنون محصولات این دو خانواده از نقطه نظر کمی و کیفی به شکل چشمگیری گسترش یافته اند، بطوریکه با افتخار ادعا می کنیم که نامهای تجاری ®VemoZyme و ®VemoHerb در گستره وسیعی از کشورها شناخته شده و بطور روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات گروه VEMO99 در دو واحد تولیدی مجزا تولید می گردند. کارخانه تولید مواد اولیه در شهر Kneja و کارخانه استاندارد سازی و تولید و بسته بندی محصول نهایی در شهر صوفیه بلغارستان قرار دارند. استفاده از مواد اولیه مرغوب، بکارگیری نیروی انسانی و مشاوران متبحر، در کنار خطوط تولید بسته، آزمایشگاههای تحقیق و توسعه همگی تضمین کننده تولید محصولی با کیفیت بالا می باشند. شرکت VEMO99 موفق به دریافت گواهینامه های ذیل شده است:

(1) EN ISO 9001-2008
(2) HACCP
(3) FSSC 22000:2011

تاریخچه توسعه تولیدات آنزیمی و افزودنی های خوراک دام و طیور


1996: تاسیس VSV Ltd ، سلف شرکت VEMO99
1996 تا 1999 :اولین واحد تولیدی در شهر Kneja واقع در شمال غربی بلغارستان ایجاد گردید.
1999: شکل گیری و تاسیسVEMO99 با هدف توسعه و بازاریابی محصولات گیاهی و آنزیمهای خوراک دام و طیور بر پایه مواد اولیه گیاهی و نیز تولید اولین محصولات آنزیمی و عرضه آنها به بازار مصرف.
2002 تا 2003: ثبت موفقیت آمیز ®VemoZyme و ®VemoHerb که موجب پدید آمدن طیف گسترده ای از تقاضا در بازارهای داخلی بلغارستان در سالهای بعد گردید.
2002: ایجاد یک واحد تجاری دیگر به منظور توسعه و تولید افزودنی های خوراکی بیولوژیک بر پایه مواد اولیه تولید شده در دیگر واحد تولیدی گروه. تولیدات این واحد، در سالهای بعد در بازارهای داخل و خارج بلغارستان با اقبال وسیعی مواجه گردیدند.
2002 تا 2007: افزایش چشمگیر فروش محصولات گیاهی در بازارهای اروپا ، آسیا، اقیانوسیه و آمریکا
2005 تا 2010: ساخت مجموعه تولیدی بزرگتر در Kneja به منظور تولید گسترده تر مواد اولیه. ظرفیت تولید مجموعه جدید چهار برابر واحد اولیه می باشد.
2007 تا 2008: عرضه تولیدات جدید خانواده ®VemoZyme . در آن بین®Vemozyme F (آنزیم فیتاز مقاوم به حرارت) از اقبال قابل ملاحظه ای در بازارهای داخلی و بین المللی برخوردار گردید.
2007 تا کنون: عرضه طیف وسیعی از محصولات ®VemoZyme و ®VemoHerb به بازارهای اروپا محدود نشده و در سایر منطق جهان نظیر آمریکای جنوبی، آسیا، خاورمیانه، شمال آفریقا، روسیه و...با م.فقیت عرضه می گردند.

استراتژی و اهداف آینده


VEMO99 Ltd شرکتی است بسیار متعهد و در عین حال مشتری مدار که تعهدش به کیفیت و کمال بی نظیر است. هدف ما توسعه پایدار و ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش منحصر به فرد به مشتریان خود با قیمتی رقابتی می باشد. این موارد، اهداف اساسی و استراتژی شرکت ما را تشکیل می دهند که با پیگیری مجدانه ی آنها، گسترش و عرضه بیش از پیش محصولات خود در بازارهای بین المللی مطمئناً در دسترس خواهد بود.

مشتریان مهمترین بخش از فعالیت های ما می باشند و چگونگی ارزیابی آنها تعیین کننده مسیر حرکت ما می باشد.

بازارهای اصلی افزودنی های خوراک دام و طیور VEMO


ما با افتخار اعلام می کنیم که محصولات و نامهای تجاری ما به طور گسترده ای در بازارهای جهانی شناخته شده و از استقبال خوبی نزد مصرف کنندگان بر خوردار می باشد.

در طول سالهای گذشته برخی از محصولات، نظیر محصولات خانواده های ®VemoZyme و ®VemoHerb با موفقیت در کشورهای متعددی به ثبت رسیده اند که به موجب آن فرصتهای بی شماری جهت عرضه تولیدات VEMO99 فراهم گردیده است.

بازارهای عمده ما عبارتند از :
آسیا
استرالیا
آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
خاورمیانه
خاور دور
شمال آفریقا
روسیه
و کشورهای دیگر

تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت


حضور متخصصین بیوشیمی و مشاوران مجرب در شرکت VEMO99 تضمین کننده ی تمام فعالیت های جاری در بخش تحقیق و توسعه می باشد. تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و پیشرفته، شرکت Vemo را قادر می سازد تا مواد اولیه و محصول نهایی را به دقت مورد بررسی قرار داده و در نهایت محصولی با کیفیت بسیار بالا را روانه ی بازار کند. همچنین این شرکت دارای گواهینامه ی EN ISO 9001-2008 / HACCP / FSSC 22000:2011 / GMP+ می باشد.

تصاویرمحصولات

مقالات