KIMIAAVARD

قرص‌هایی که باعث مرگ می‌شوند،  می‌شوند، غیر از نسخه‌های آن و معروفی که همه ما به راحتی از آنها استفاده می‌کنیم، اما از آسیب‌های خطرناک آنها متوجه نمی‌شویم.
برخی از این قرص ها مسکن هستند که افراد برای دردهای خفیف روزانه از جمله سردرد استفاده می کنند. از قرص هایی که باعث مرگ بین می شوند می توانند به استامینوفن اشاره کنند که همه ما به راحتی در موقعیت های مختلف از این قرص استفاده کرده اند و به دیگران هم پیشنهاد می کنم!

 

از  مصرف مصرف کتامین  می توان به دست دادن اشتها، ناراحتی معده و استفراغ اشاره کرد. زمانی که کتامین به عنوان  بیهوشی  در انسان استفاده می شود، پزشکان آن را با داروی دیگری ترکیب می کنند تا از توهم جلوگیری شود. کتامین دارویی است که برای القای بیهوشی استفاده می شود. کتامین می تواند باعث آرامش و تسکین درد در انسان و حیوانات شود. این دارو برای استفاده در بیمارستان ها و سایر محیط های پزشکی به عنوان بیهوش کننده تایید شده است. با این حال، به دلیل توهم زا، آرام بخش، یک ماده مخدر «تفریحی است که معمولاً مورد سوء استفاده قرار می گیرد. استفاده از کتامین در عمل های پزشکی کنترل شده ایمن است، اما اگر از حدود مجاز استفاده خارج شود، نامطلوب آن بر سلامت روحی و جسمی می تواند خطرناک باشد. طولانی مدت می تواند به استفاده از مصرف روانی شود.

 

Scroll to Top